CiCi.FarE-ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiCi.FarE-ForuM

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Fm radioFm radio  Canlı TvCanlı Tv  VideolarVideolar  Msn NickMsn Nick  OyunOyun  OkeyOkey  

İşte hacklenemez MsN

YazarMesaj
Admin

İşte hacklenemez MsN Default6
Admin

<b>Duyuru</b> : <marquee><b>DiKKaT!! Bu Forum Bağımlılık Yapabilir!!!</b></marquee>

İşte hacklenemez MsN Empty
MesajKonu: İşte hacklenemez MsN   İşte hacklenemez MsN Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 3:12 pm

Arkadaşlar bunlar hepimizin Güvenliği için iyi okuyun ve söylenilenleri yapın yeter...

Öncelikle bilgisayarımızın güvenliği geliyo iyi bi antivirüs programımız olsun onun yanında bi tanede yedekte dursun. ben şahsen avast kullanıyorum ve çok da memnunum onun yanında bi de antitrojan olan Unhackme kullanıyorum..(Aslında gerek yok çünkü Avast hem antivirüs hem de antitrojan özelliğine sahip ama yedekte dursun diye kullanıyoruz işte )
şimdi bilgisayar güvenliğine devam edelim bilgisayarımıza uzaktan girişleri engellemek için öncelikle bilgisayarımı sağ tıklayın >yönet>hizmetler ve uygulamalar>hizmetler burdan Telnet seçeneğini devre dışı bırakıyoruz(Bu Telnet ne işe yarar derseniz:uzaktaki bi bilgisayarın sizin bilgisayarda oturum açmasına,programları çalıştıralbilmesini sağlar...)
Telneti devre dışı bıraktıktan sonra aynı şekilde Uzaktan Erişim,yönlendirme ve Uzaktan Erişim ayarlarını da aynı Telnet gibi devre dışı bırakıyoruz..
bilgisayar güvenli OK.
şimdi şifremize gelelim burda çok değil ufak değişiklerle şifre güvenliğimizi mükemmel bi şekilde yükseltebiliriz nasıl mı?? şifremizin başına/ortasına/sonuna farketmez neresine isterseniz oraya !'^++%&/&/()=?_>£#$½{[]]}\ işaretlerden bi iki tane yerleştirelim böylece worldlistlerin şifremizi kırma olanağı nerdeyse sıfır olur(nerdeyse diyorum çünkü imkansız diye bişey yoktur)
geldik gizli sorumuza yukarda da yazdığım gibi *?\!'^++%&/&/()=_>£#$½{[]]} gibi semboller ya da rakamlar ya da her ikisini de kullanarak gizli sorunuza yanıt verin(aman dikkat şifrenizi iyi bi yere not edin bilgisayar dışında her hangi bi yere sonra unutmayın)...
Evet artık bilgisayarımıza girilmiyor şifremiz de hacklenmiyor arkadaşlar...
Eğer dosyalarla ya da downloadlarla aldığınız dosyalarla fake yemezseniz bence % 100 olmasa da % 99 güvendeyiz arkadaşlar...

alintidir!!!
http://salak.fare-forum.com

İşte hacklenemez MsN
1 sayfadaki 1 sayfası