CiCi.FarE-ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiCi.FarE-ForuM

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Fm radioFm radio  Canlı TvCanlı Tv  VideolarVideolar  Msn NickMsn Nick  OyunOyun  OkeyOkey  

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program /

YazarMesaj
Admin

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Default6
Admin

<b>Duyuru</b> : <marquee><b>DiKKaT!! Bu Forum Bağımlılık Yapabilir!!!</b></marquee>

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Empty
MesajKonu: Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program /   Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 3:19 pm

Mükemmel bir 3 boyutlu chat programı. Karşınızdaki kişi ile sizi tanıtan karakteri kullanarak yanınızdaymış gibi chat yapabiliyorsunuz. Kendi kişiliğinize göre ayarlıyorsunuz, istediğiniz elbiseyi giydiriyorsunuz ve istediğiniz yerde chat yapıyorsunuz. Çok güzel eksiksiz mükemmel bir chat programı.

imvu chat görüntüsü

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Imvu1ae

bu linkten uye oluyorsunuz ( anlatım )

http://imvu.com/catalog/web_invitati...om=power-email

1.get started a basıp kayıda geçiyoruz

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Resimpl1

2.Eleman seçimi
Bu kısımdan tipimizi ve kıyafetlerimizi ayarlıyoruz

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Resim11qa6

3.Bu kısımda Bizim için yapılmış paketler var içinde ev kıyafet saç stili gözlük saat evcil hayvanlar gibişeyler var birini seçip selecte basıyoruz

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Resim13dr1

4.Bu kısımda istenilen boşlukları dolduruyoruz.

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / Resim12te1

5.Burda arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz davet etmek istemiyorsanız skip this step diyip geçiniz

6.burda install imvuya basıyorsunuz ve programı kurup açıyosunuz.

7.programı açıp avatar namenizi ve şifrenizi girip logine basıyorsunuz
sol taraftaki sizin oluşturduğunuz eleman yani sizsiniz
sağ kısım ise ayarları falan yapacağınız yer ve listeniz
sağ taraftaki chat nowa basıp direkman olaya giriyoruz
diğer kısımları bakıp anlarsınız arkadaş listesi falan var

8.Ve son olarak hatunu kafede yanınıza koydu dilediğiniz gibi konuşun
Turkleri aratirsaniz bi cok turkede rastlayabilirsiniz

9-Find a Friend Bölümünden Türkiyeden insanları aratıp bulabilirsiniz.

ek olarak my homepage ile kendi web sitenizi oluşturabiliyorsunuz yani sizi tanıtma amaçlı felan bişey bakarsanız iyi olur�
buna ek olarak shop diye bişey var üye olunca size 1000 puan veriyor bununla bişeyler alabiliyorsunuz..(yanınıza bir hayvan gibi veya bu cafe tarzında başka yerler alabiliyorsunuz çok değişik şeyler var�)

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program / 004gv1

yukarıdaki bu işlemleri yaptıktan sonra aşagıda vermiş oldugum programı bilgisayarınıza kurun ...ve CHAT lesmeye baslayın mukemmel bır program ..

link

http://rapidshare.com/files/10929586..._full.rar.html
http://salak.fare-forum.com

Imvu_full 3 (D) Boyutlu Chatleşme Programı/resimli Anlatım /süper bir program /
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-