CiCi.FarE-ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiCi.FarE-ForuM

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Fm radioFm radio  Canlı TvCanlı Tv  VideolarVideolar  Msn NickMsn Nick  OyunOyun  OkeyOkey  

Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım..

YazarMesaj
Admin

Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım.. Default6
Admin

<b>Duyuru</b> : <marquee><b>DiKKaT!! Bu Forum Bağımlılık Yapabilir!!!</b></marquee>

Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım.. Empty
MesajKonu: Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım..   Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 5:13 pm

Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım... http://favorites.live.com/ adresine gidip pasaport hesabınızla oturum açıyorsunuz giriş yapıyorsunuz ve favori yer imlerinizi (sık kullanılanlar) düzenliyorsunuz ve Msn Spaces inize gelip Customize sonra Modules den modül ekle diyorsunuz oradan "Windows live favorites" kutucuğunu işaretliyorsunuz ve aşağıdaki resimdeki gibi bir modül çıkıyor karşınıza bu modülde istediğiniz linki ekleme hakkına sahipsiniz e tabi farklı amaçlar için kullanılabilir güzel bir uygulama msn spaces takımını tebrik ediyorum Windows live uygulamalarını güzel adapte ediyorlar msn spaces lere iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım.. Ct1hFvMK
Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım.. PwITj1sC
amacı:Farklı amaçlar için kullanılabilir senin hayal gücüne kalmış ama çıkarılma amacı şudur ki İngilizce olarak zaten açıklama yapmış Windows dayı favorites.live.com da bana düşmez ama tabi Türkçe desteği vermiyor maalesef bende tercümanlık yapacağım sevgili olay şu Windows kullanıcının internette sık kullandığı web sayfalarını internet ortamında depolamalısını sağlıyor bunu msn search (msn arama) ile süsleyip google amcamızın bir adım önüne geçmeye çalışıyor tabi her zamanki gibi farklı amaçlar için kullanılabilirden kastımda şudur yani mesela kendi spaces inden linkler verirsin bu olayı bir menü gibi kullanabilirsin ki bu bana iyi geldi..

Arkadaşlar sizi "Windows Live Favorites" ile tanıştırayım..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Live Messenger 8.5 download
» Windows Live Messenger 8.1 download
» Windows Live Messenger Eklentisi zmsn
» Windows Live Messenger 9.0.1407.1107 Beta